Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 8005-932-260 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 8005-932-260 115V Electric Pump 100psi Commercial Booster
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 8005-932-260 |
| Manufacturer Part # | 8005-932-260 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 8005-932-260 Pump 115v 2.5 100psi Byp
