Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 800401 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 800401 Evaporator Motor 115v 9w Ccw Compatible with True Models Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 800401 |
| Manufacturer Part # | 800401 |
| Height | 4" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 800401 Evaporator Motor 115v 9w Ccw, True Gdm-33 Gdm-47 T-23-2 T-24-gc T-36-gc T-49, Tbb-24-48 Tbb-4 Td-50-18
