Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE -800182 2 Inch Air and Water Contactor Relay 30 Amp Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | -800182 |
| Manufacturer Part # | -800182 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Indonesia |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE -800182 Air & Water Contactor Relay 110/120vac 30a, Hoshizaki Km-650mah, True Models
