Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket countertop hot food display warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 800151 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 800151 Relay 120v for Hatco GRSDS Models with Durable Switch
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 800151 |
| Manufacturer Part # | 800151 |
| Height | 1.7" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 800151 Relay 120v, Hatco Grsds ( Thermostat Models )
