- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Belshaw 724G-0144 Thermocouple Type J Stainless Steel Sensor for Foodservice
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 724G-0144 |
| Manufacturer Part # | 724G-0144 |
| Height | 0.57" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw 724G-0144 Thermocouple Type J
