RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 72463 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 72463 1.15 Inch Trip Rod Brace Stainless Steel for Commercial Use
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 72463 |
| Manufacturer Part # | 72463 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 72463 Trip Rod Brace