- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 72443 5.45 Inch Thermostat CE Digital Control Electric Component
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 72443 |
| Manufacturer Part # | 72443 |
| Height | 4.7" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 15.85" |
| Weight | 1.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 72443 Thermostat Ce
