- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Structural Concepts 72442 Valve 4.45 Inch Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 72442 |
| Manufacturer Part # | 72442 |
| Height | 2.7" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 72442 Valve
