RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 723532 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 723532 2.3 Inch OEM Leg for Hobart Commercial Equipment
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 723532 |
| Manufacturer Part # | 723532 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 1.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 723532 Leg 6 900re
