- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Structural Concepts 72317 6.75 Inch Evaporator Fan Blade Aluminum for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 72317 |
| Manufacturer Part # | 72317 |
| Height | 1.25" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 72317 Evaporator Fan Blade
