RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 72314 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 72314 7.45 Inch Condenser Fan Blade Aluminum Alloy Durable Design
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 72314 |
| Manufacturer Part # | 72314 |
| Height | 1.65" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 72314 Condenser Fan Blade
