- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 72290 3.1 Inch Pilot Tube Gas Installation Component Copper Alloy
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 72290 |
| Manufacturer Part # | 72290 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 72290 Pilot Tube Kit 42
