Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 7225-3000402-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 7225-3000402-C 24 Inch Gas Sandwich Prep Station Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 7225-3000402-C |
| Manufacturer Part # | 7225-3000402-C |
| Height | 3.3" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 7225-3000402-C Gas Conv Snpact 24x36 48 N/lp