RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts other white china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 72205 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 72205 0.75 Inch Distributor Stainless Steel 3 Tube for Fluid Management
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 72205 |
| Manufacturer Part # | 72205 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 72205 Distributor 3 Tube 3/16 1/6
