Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 72183091 Grease Filter Holder 1 Inch Stainless Steel OEM Holder with Easy Clean
Item:
#1237715
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 72183091 |
| Manufacturer Part # | 72183091 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 72183091 Grease Filter Holder 1 Inch Stainless Steel OEM Holder with Easy Clean
$189.89
Unit price
/
Unavailable