- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Structural Concepts 72091 4 Inch Valve Compression Foodservice Equipment Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 72091 |
| Manufacturer Part # | 72091 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 72091 Valve #efv 1/2 Cp 52
