RestaurantSupply.com is your trusted source for Bevles cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Bevles dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bevles 720849 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bevles 720849 30 Inch Slide Door Aluminum Frame Tempered Glass Door
| Manufacturer | Bevles |
|---|---|
| Model Number | 720849 |
| Manufacturer Part # | 720849 |
| Height | 9" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bevles 720849 Under Ctr Select Series Door