- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 720703902 Key Door Lock OEM Metal 1.65 Inch Durable Design
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 720703902 |
| Manufacturer Part # | 720703902 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 720703902 Key Door Lock Service Es202
