RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius hot dog equipment.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 720701602 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 720701602 2.1 Inch O Ring 615 ID 70 CS 65 Durometer EPDM Sealing
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 720701602 |
| Manufacturer Part # | 720701602 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 720701602 O Ring 615id 070cs 65du Epdm
