RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 720666 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 720666 Seal Door Top Kf Cmdr OEM for Vulcan Hart Units
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 720666 |
| Manufacturer Part # | 720666 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 28" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 720666 Seal Door Top Kf Cmdr