RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 720516-4 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 720516-4 Valve 4.25 Inch Gas Safety Stainless Steel with Three Position
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 720516-4 |
| Manufacturer Part # | 720516-4 |
| Height | 2.55" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 720516-4 Valve 3 Position Safet Y Lh Ce