RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius ice machine parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 720506202 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 720506202 8.25 Inch Coil Water Qst 2 for Beverage Dispensing
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 720506202 |
| Manufacturer Part # | 720506202 |
| Height | 3.6" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 720506202 Coil Water Qst 2