- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 720500102 9.45 Inch Drip Tray OEM Stainless Steel Leak Containment
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 720500102 |
| Manufacturer Part # | 720500102 |
| Height | 2.55" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 720500102 Drip Tray Qst2
