RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 72035 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 72035 3/8 Inch Sight Glass with Leak-Proof Design Stainless Steel
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 72035 |
| Manufacturer Part # | 72035 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 72035 Sight Glass 3/8 In X 3/8 In
