- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Structural Concepts 72015 2.4 Inch Sight Glass Stainless Steel Food Grade with Clear View
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 72015 |
| Manufacturer Part # | 72015 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 72015 Sight Glass 1/4
