RestaurantSupply.com is your trusted source for Bevles cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Bevles dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bevles 720080 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bevles 720080 10 Inch Cast Water Pan with Heater for Foodservice
| Manufacturer | Bevles |
|---|---|
| Model Number | 720080 |
| Manufacturer Part # | 720080 |
| Height | 3.9" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 15.3" |
| Weight | 10.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bevles 720080 Cast W/heater Water Pan
