- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Federal Industries 72-12254 8.6 Inch Aluminum Fan Blade Suction CW
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 72-12254 |
| Manufacturer Part # | 72-12254 |
| Height | 1.75" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 72-12254 Fan Blade Suction Cw
