Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 72-05 3.9 Inch Caster Gas OEM Heavy-Duty Polymer Wheel
Item:
#1453214
Technical details
| Manufacturer | Caddy |
|---|---|
| Model Number | 72-05 |
| Manufacturer Part # | 72-05 |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 1.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 72-05 3.9 Inch Caster Gas OEM Heavy-Duty Polymer Wheel