RestaurantSupply.com is your trusted source for Rational cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Rational dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rational 72.00.020 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational 72.00.020 6.8 Inch Gasket F Burner Carrier Heat-resistant OEM
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 72.00.020 |
| Manufacturer Part # | 72.00.020 |
| Height | 0.6" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 72.00.020 Gasket F. Burner Carrier
