Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 719951-39 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 719951-39 Gas Orifice Brass Hood for American Range Southbend Star Fryer
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 719951-39 |
| Manufacturer Part # | 719951-39 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 719951-39 Brass Hood Orifice, 3/8"-27 X 1/2" High X #39 (nat), American Range Armg Artg, Imperial Oven Series Ir W/convection Oven., Southbend, Star Fryer 215b 615f
