RestaurantSupply.com is your trusted source for Marsal And Sons ice machine parts and accessories.
- Authorized Marsal And Sons dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marsal And Sons 71988 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marsal And Sons 71988 Gas Conversion Kit LP to Natural Gas Brass Fittings
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 71988 |
| Manufacturer Part # | 71988 |
| Height | 2.6" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 71988 Gas Conversion Kit Lp To Nat
