Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 719737-5 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 719737-5 6.5 Inch Burner Stainless Steel Gas with Reliable Performance
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 719737-5 |
| Manufacturer Part # | 719737-5 |
| Height | 2" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 719737-5 Burner
