Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 719350 3/8 Inch Diameter Clevis Pin 2 Inch Long Steel Attachment
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 719350 |
| Manufacturer Part # | 719350 |
| Height | 2.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 719350 Clevis Pin 2" Long 3/8" Dia, Note For Clevis Pin 2-5/8" Long Order # 26-4030, Wolf A As Ch Chss R
