Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 719339 7 Inch Spring Door Steel for Wolf Ovens with Durable Tension
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 719339 |
| Manufacturer Part # | 719339 |
| Height | 7" |
| Width | 1" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 719339 Door Spring, 7" Overall Length 5-3/8" Body 27/32" Dia., Wolf Oven A Afs Ak-ae Caf Ch. Kafs Kcaf
