Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 719331 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 719331 1" Eye Bolt 3" Long 1/4"-20 Zinc Fastener for Wolf Oven
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 719331 |
| Manufacturer Part # | 719331 |
| Height | 3" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 719331 Eye Bolt .780" Od Ring .562" Id Ring 3" Long 1/4"-20, Nut 1.743" Threaded Area Zinc, Wolf Oven Ch Chss
