Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 719257-12 2-1/2 Inch Diameter Off-On Burner Valve Knob Black
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 719257-12 |
| Manufacturer Part # | 719257-12 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 719257-12 Burner Valve Knob [ 2-1/2" Dia. ] [ Off-on] [mount .240"], [ Flat Up ] Hex Head Set Screw Left Black, Wolf Range
