FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 71924 21 Inch Baking Door Service Kit to Marsal and Sons
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 71924 |
| Manufacturer Part # | 71924 |
| Height | 10" |
| Width | 21" |
| Depth | 53" |
| Weight | 28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 71924 Baking Door Service Kit Ab60