RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 719198-56 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 719198-56 0.5 Inch Diameter Orifice Spr Gas Metal Alloy - OEM
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 719198-56 |
| Manufacturer Part # | 719198-56 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 719198-56 Orifice Spr #56