RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 719195 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 719195 19 Inch Length Venturi Rear Galvanized Steel
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 719195 |
| Manufacturer Part # | 719195 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 719195 Material Galvanized Steel, Length 19", 483 Mm, Width 2 1/2", 64 Mm, Outer Diameter 1" Tube, 25 Mm Tube, Centers 2", 51 Mm
