Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 719156 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 719156 Brass 90 Degree Male Elbow 1/8 Inch NPT with Compression Nut
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 719156 |
| Manufacturer Part # | 719156 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 719156 Brass Male 90 Degree Elbow, 1/8" Mpt X 1/4" Cct Nut & Ferrule.
