Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 719063 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 719063 1/8 Inch Fpt to 1/4 Inch Mpt Reducing Bushing
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 719063 |
| Manufacturer Part # | 719063 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 719063 1/8" Fpt X 1/4" Mpt Hex Reducing Bushing
