RestaurantSupply.com is your trusted source for Hickory heat lamps.
- Authorized Hickory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hickory 719 heat lamps
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hickory 719 Width 1.9 Inch Shaft Bearing Left Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 719 |
| Manufacturer Part # | 719 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 9.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 719 Shaft Bearing Left