RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 719-21665-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 719-21665-00 25 Inch Sliding Tray for #2 or #3 Trays
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 719-21665-00 |
| Manufacturer Part # | 719-21665-00 |
| Height | 8" |
| Width | 25.65" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 719-21665-00 #2 Or #3 Tray Sld 32mdl S Txca