- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 71890 1.55 Inch OEM Right Hand Oven Door Hinge Kit
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 71890 |
| Manufacturer Part # | 71890 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 9.8" |
| Weight | 2.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 71890 Sd 10 Rh Oven Door Hinge Kit
