FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 71866BF ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 71866BF 17 Inch Coil Gas Refrigeration 10 Rib Stainles Steel Rif
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 71866BF |
| Manufacturer Part # | 71866BF |
| Height | 5.9" |
| Width | 17" |
| Depth | 54.9" |
| Weight | 59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 71866BF Coil Dx 6.0x62 10r 38/48 Rif