- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 717920-SV 3.6 Inch OEM Air Pressure Switch 219 O Nly
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 717920-SV |
| Manufacturer Part # | 717920-SV |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 717920-SV Switch Air Pressure 219 O Nly
