RestaurantSupply.com is your trusted source for Marsal And Sons cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Marsal And Sons dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marsal And Sons 71785 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marsal And Sons 71785 8.5 Inch Glass Trim Raw Durable for Commercial Fixtures
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 71785 |
| Manufacturer Part # | 71785 |
| Height | 1" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 71785 Wf Out Glass Trim Raw