RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 7172-43LF commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 7172-43LF 0.35 Inch Corrosion-Resistant Pop Rivet to Secure Fastenings
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 7172-43LF |
| Manufacturer Part # | 7172-43LF |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 7172-43LF Pop Rivet
