RestaurantSupply.com is your trusted source for Marsal And Sons cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marsal And Sons dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marsal And Sons 71715 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marsal And Sons 71715 8 Inch Glass Box Assembly for Food Display
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 71715 |
| Manufacturer Part # | 71715 |
| Height | 2.3" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 10.2" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 71715 Glass Box Assembly