- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 71561 1.7 Inch Tear Drop for Foodservice Applications
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 71561 |
| Manufacturer Part # | 71561 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 71561 Tear Drop 4 3/16
